07.12.2012

7 grudnia na pływalni MOSiR w Kraśniku rozegrano II rundę Mistrzostw Kraśnika w Pływaniu. Nazwano ją rundą Mikołajkową, bowiem swoją obecność na imprezie już wcześniej zapowiedział Św. Mikołaj.

Mikołaj, jak to ma w zwyczaju, nie zawiódł i przyniósł ze sobą dwa wory prezentów. Rozdawał je podczas dekoracji, dzielnie sekundując prezesowi UKP Fala Kraśnik – Lechowi Burakowskiemu. Obaj uwijali się jak w ukropie bowiem w zawodach udział wzięła rekordowa liczba przeszło 100 zawodników. Zanim jednak doszło do dekoracji ścigano się aż miło dostarczając licznie przybyłym kibicom wielu emocji. Dzieci 7-8 lat pływały 25m st. grzbietowym, a 9-latki i starsi 50m st. grzbietowym. Padło wiele ciekawych wyników ( pełne wyniki dostępne na stronie www.mosir.krasnik.pl) . Imprezę zakończyła wspólna fotografia uczestników zawodów z Mikołajem.

Organizatorzy ( UKP Fala Kraśnik, MOSiR ) serdecznie dziękują za wsparcie sponsorom: Zakładom Poligraficznym „AJG”, księgarni „Avalon”, Firmie Cukierniczej „Solidarność”, sklepowi „Groszek” (ul. Sportowa), Hurtowni ANNEX, KPMiK-owi, Józefowi Szendalowi właścicielowi Diagnostyki Samochodowej oraz Jarosławowi Dąbrowskiemu prowadzącemu szkołę Nurkowania.

Kończy się rok 2012, zbliżają się święta. Tradycyjnie ostatnią imprezą na pływalni w Kraśniku będą zawody w pływaniu rodzinnym „Świąteczne Łapanie Karpia”, które odbędą się 23 grudnia o godz.16.00. Serdecznie zapraszamy.