II edycja Siatkarskich Dwójek

Organizatorzy II edycji siatkarskich rozgrywek składają serdeczne podziękowania MIEJSKIEMU OŚRODKOWI SPORTU i REKREACJI w KRAŚNIKU za pomoc w organizacji i za ufundowanie części nagród, co pozwoliło gonie uhonorować startujące zespoły.

Organizator:
– Mateusz Stępniak

– Dyrekcja Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku

II EDYCJA SZKLOLNEJ LIGI SIATKARSKICH DWÓJEK

Dnia 23 stycznia 2013r. na hali sportowej dokonano podsumowania II edycji Szkolnej Ligi Siatkarskich Dwójek. Wszystkie turnieje w II edycji stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Zwycięzców poszczególnych spotkań bardzo często wyłaniał dopiero trzeci decydujący set. Liga trwała 5 miesięcy, w ciągu, których rozegrano 79 spotkań. Pomysłodawcą i organizatorem Szkolnej Ligi jest Mateusz Stępniak nauczyciel Publicznego Gimnazjum nr 1, który już dziś zaprasza wszystkich miłośników siatkówki i nie tylko, do zgłaszania się do III edycji Szkolnej Ligi Siatkarskich Dwójek, która powinna wystartować już niebawem. Mamy nadzieję, że nasza Liga zagości na stałe w szkolnym kalendarzu imprez sportowych.

Głównym celem imprezy jest popularyzacja piłki siatkowej, przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym poprzez rozbudzanie zainteresowań sportowych, ale także wyłonienie mistrzów szkoły i przekonanie uczestników do podjęcia treningu sportowego w tej pięknej dyscyplinie sportu. Uroczystej dekoracji dokonała Pani dyrektor Anna Mazur-Boryca, wręczając uczestnikom okazałe puchary, medale i dyplomy, ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Zwycięzcy zawodów, jak również wyróżnieni zawodnicy otrzymali z rąk Pani dyrektor gadżety sportowe.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom: (Dyrekcja Publicznego Gimnazjum nr 1 , Firma AUTO-KOLOR – Radosław Bielecki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kraśniku, Sklep sportowy SPORTIVE, Pan Tomasz Bednarczyk, Sklepik szkolny – Pan Leszek Surdacki), za hojne wsparcie naszej imprezy, co pozwoliło godnie uhonorować startujących zawodników.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

Najlepsza zawodniczka:

Klaudia Dziechciarz

Wyróżnione zawodniczki:

Martyna Cięszczyk

Weronika Zdyb

Bernadetta Dudek

Najlepszy zawodnik:

Michał Matuszkiewicz

Wyróżnieni zawodnicy:

Przemysław Rajzyngier

Mateusz Kozłowski

Łukasz Kasak