W dniu dzisiejszym 03.02.2015 r. na pływalni MOSiR o godz. 11.00 odbyły się zajęcia bezpłatnej nauki pływania dla drugiej grupy dzieci. Natomiast od godz. 12.00 do godz. 12.45 dzieci z klas V – III gimn. mogły skorzystać z możliwości bezpłatnego wejścia na krytą pływalnię.

Zdjęcia do obejrzenia w GALERII.

DSC_0010

Również na Orliku „Starym” trwają ferie zimowe na sportowo. Odbył się tu dzisiaj mecz piłki nożnej dla gimnazjalistów. Wystąpiły dwie drużyny: z Gimnazjum Nr 1 i z Gimnazjum Nr 2. Obie podeszły do meczu bardzo poważnie, co było widać po pierwszym gwizdku sędziego. Ambicja i wola walki spowodowały, że mecz zaostrzał się już od pierwszych minut, a sędzia P. Kwietniewski musiał upominać zawodników karami minutowymi. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla PG Nr 1 (do przerwy 3:0). Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkościami.

1888966_391348997710017_7481493143472785799_o (Copy)