Pierwszego dnia na lodowisku MOSiR rywalizowano w takich konkurencjach jak:

– slalom na łyżwach

– wyścigi rydwanów

– tor przeszkód

-sprint na łyżwach

W każdej konkurencji zawodnik miał po cztery przejazdy, a najlepszy wynik brany był pod uwagę w końcowej klasyfikacji.

Wyniki

– Slalom na łyżwach

1 miejsce: Sebastian Ślepaczuk

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Dominika Gazda

4 miejsce:Julia Bojda

5 miejsce:Marysia Kowalska

– Wyścigi rydwanów

1 miejsce: Mateusz Zarawski i Damian Kasak

2 miejsce: Julia Bojda i Marysia Kowalska

3 miejsce:Dawid Gil i Adrian Chmielewski

4 miejsce:Sebastian Ślepaczuk i Dominika Gazda

– Tor przeszkód

1 miejsce: Sebastian Ślepaczuk

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Marysia Kowalska

4 miejsce:Dominika Gazda

5 miejsce:Julia Bojda

-Sprint na łyżwach

1 miejsce: Dawid Gil

2 miejsce: Sebastian Ślepaczuk

3 miejsce:Marysia Kowalska

4 miejsce:Julia Bojda

5 miejsce:Dominika Gazda

Wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki

Serdecznie ZAPRASZAMY na kolejny dzień FERII z MOSiR w Kraśniku

12.02.2012 godz.12.00 Plac zabaw MOSiR

Drugi dzień Ferii 12.02.2013

Rywalizowano w takich konkurencjach jak:

– slalom na łyżwach

– slalom na łyżwach połączony z prowadzeniem krążka do hokeja

– test wytrzymałości

-slalom na łyżwach połączony z prowadzeniem krążka do hokeja zakończony strzałem na bramkę

Wyniki

– Slalom na łyżwach

1 miejsce: Bartek Mularczyk

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Wiktoria Ligęza

4 miejsce:Karolina Kozioł

5 miejsce:Julia Bojda

6 miejsce:Dominika Gil

– Slalom na łyżwach połączony z prowadzeniem krążka do hokeja

1 miejsce: Bartek Mularczyk

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Julia Bojda

4 miejsce:Wiktoria Ligęza

5 miejsce:Dominika Gil

6 miejsce:Damian Kasak

6 miejsce:Karolina Kozioł

– Test wytrzymałości

1 miejsce: Bartek Mularczyk

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Wiktoria Ligęza

4 miejsce:Julia Bojda

5 miejsce:Karolina Kozioł

5 miejsce:Dominika Gil

7 miejsce:Damian Kasak

– Slalom na łyżwach połączony z prowadzeniem krążka do hokeja zakończony strzałem na bramkę

1 miejsce: Bartek Mularczyk

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Wiktoria Ligęza

4 miejsce:Damian Kasak

5 miejsce:Karolina Kozioł

5 miejsce:Julia Bojda

7 miejsce:Dominika Gil

Na zakończenie rozegrano mecz hokeja na lodzie.Zwyciężyła drużyna grająca w składzie: Bartek Mularczyk, Julia Bojda, Wiktoria Ligęza, Damian Kasak .

Wyniki nie są jednak najważniejsze, najważniejsza jest dobra zabawa, uśmiech na twarzy naszych dzieci, a także aktywne spędzenie wolnego czasu

Trzeci dzień Ferii 13.02.2013

W trzecim dniu ferii rywalizowano w takich konkurencjach jak:

– saneczkarstwo

– wyścigi ze startu wspólnego

– koperta

-slalom na łyżwach połączony zrzutem do celu

– Saneczkarstwo

1 miejsce: Julia Bojda i Dawid Gil

2 miejsce: Dominika Gil i Dawid Gil

3 miejsce: Maja Strawa i Aleksandra Kosz

4 miejsce:Dominika Gazda i Sebastian Ślepaczuk

5 miejsce:Wiktoria Ligęza i Karolina Kozieł

6miejsce:Ada Kosz i Ada Ćwikła

– Wyścigi ze startu wspólnego

1 miejsce: Sebastian Ślepaczuk

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Karolina Kozieł

4 miejsce:Dominika Gazda

5 miejsce:Dominika Gil

6 miejsce:Julia Bojda

7 miejsce:Adrian Chmielewski

– Slalom na łyżwach połączony z rzutem do celu

1 miejsce: Aleksandra Kosz

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Wiktoria Ligęza

4 miejsce:Dominika Gazda

5 miejsce:Ada Ćwikła

6 miejsce:Karolina Kozieł

7 miejsce:Maja Strawa

8 miejsce:Sebastian Ślepaczuk

9 miejsce:Ada Kosz

10 miejsce:Julia Bojda

11 miejsce:Dominika Gil

– Koperta

1 miejsce: Sebastian Ślepaczuk

2 miejsce: Dawid Gil

3 miejsce:Karolina Kozieł

4 miejsce:Dominika Gazda

5 miejsce: Wiktoria Ligęza

6 miejsce: Aleksandra Kosz

7 miejsce:Julia Bojda

8 miejsce:Ada Kosz

9 miejsce:Ada Ćwikła

10 miejsce:Maja Strawa

11 miejsce:Dominika Gil

Czwarty dzień Ferii 12.02.2013

W tym dniu zabawę na świeżym powietrzu rozpoczęto od lepienia bałwanów. Stworzone przez dzieci postacie zdobią plac zabaw MOSiR w Kraśniku.Miejmy nadzieję ,że niska temperatura pozwoli cieszyć się nimi jak najdłużej.

Następnie podzieliliśmy się na dwa zespoły: zespół czerwonych(Karolina Kozieł, Julia Bojda,Ada Ćwikła), i zespół niebieskich(Sebastian Ślepaczuk, Dawid Gil, Dominika Gil, Robert), zadaniem zespołów było pokonanie toru przeszkód i namalowanie ludzkiej postaci na tafli lodu.

W dniu dzisiejszym rozegrano również mecz hokeja, w którym zwyciężyła drużyna niebieskich(Robert Bryndza,Ada Ćwikła, Dawid Gil, Dominika Gil)

Ciepłe rękawiczki, szale, czapki i strategia – tyle wystarczyło by wziąć udział w wielkiej bitwie na śnieżki.

Impreza sprawiła uczestnikom wiele radości, zabawy i satysfakcji.Mokrzy, ale zadowoleni z uśmiechem na twarzach wracali do domów.

Piąty dzień Ferii

W tym dniu rozegrano takie konkurencje jak:

– łowienie rybek

-piłkarzyki

– napełnianie wiadra wodą

-wyławianie fantów z wody

Wyniki

-Łowienie rybek

1 miejsce: Wiktoria Więckowska

2 miejsce: Ania Wilk

3 miejsce:Ada Ćwikła

4 miejsce:Dominika Gil

5 miejsce:Iza Suchanek i Dawid Gil

– Piłkarzyki

1 miejsce: Jakub Mazur i Konrad Zapalski

2 miejsce: Nataniel Jargiłło i Piotr Krakowiak

3 miejsce:Artur Siekaczyński i Filip Bożek

4 miejsce:Karol Kuśmierz i Mateusz Masiak

– Napełnianie wiadra wodą

1 miejsce:Anita Janik

2 miejsce: Dominika Gill

3 miejsce:Julia Fiedorek

4 miejsce:Julia Bojda

5 miejsce:Angelika Więckowska

6 miejsce:Ada Ćwikła

7 miejsce:Iza Suchanek

-Wyławianie fantów z wody

1 miejsce: Anita Janik

2 miejsce: Julia Fiedorek

3 miejsce:Iza Suchanek

4 miejsce:Julia Bojda

5 miejsce:Wiktoria Więckowska

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodkie upominki

II Tydzień Ferii

Poniedziałek 18.02.2013r.

W tym dniu rozegrano takie konkurencje jak:

– wyścigi z wykorzystaniem sanek

-slalom z zadaniem dodatkowym

– sprint ze startu wspólnego

-tor przeszkód

-hokej na lodzie

Wyniki

-Wyścigi z wykorzystaniem sanek

1 miejsce: Mateusz Zarawski, Kacper Wójtowicz

2 miejsce: Patryk Paćkowski, Mateusz Zarawski

3 miejsce:Julia Bojda, Adrian Tworek

4 miejsce:Ilona Surdacka, Julia Bojda

5 miejsce:Patryk Paćkowski, Kacper Wójtowicz

6 miejsce:Piotr Flis, Patryk Paćkowski

-Slalom z zadaniem dodatkowym

1 miejsce: Mateusz Zarawski

2 miejsce: Piotr Flis

3 miejsce:Kacper Wójtowicz

4 miejsce:Julia Bojda

5 miejsce:Patryk Paćkowski

6 miejsce:Ilona Surdacka

7 miejsce:Adrian Tworek

– Sprint ze startu wspólnego

1 miejsce:Julia Bojda

2 miejsce: Adrian Tworek

3 miejsce:Ilona Surdacka

-Tor przeszkód

1 miejsce: Mateusz Zarawski

2 miejsce: Patryk Paćkowski

3 miejsce:Julia Bojda

4 miejsce:Kacper Wójtowicz

5 miejsce:Ilona Surdacka

Na koniec rozegraliśmy 15 min. mecz w hokeja.Drużyna prowadzona przez Ilonę Surdacką w składzie:Ilona Surdacka, Patryk Paćkowski, Adrian Flis, Eliza Frankiewicz zwyciężyła drużynę prowadzoną przez Julię Bojda która zagrała w składzie:Julia Bojda, Kacper Wójtowicz, Mateusz Zarawski, Marta Korniak.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodkie upominki

Wtorek 19.02.2013r.

W tym dniu rozegrano takie konkurencje jak:

– wyścigi rzędów

-bitwa na śnieżki

– hokej na lodzie

W dniu dzisiejszym do zawodów zgłosiła się jak do tej pory rekordowa liczba młodych miłośników białego szaleństwa.

ŚRODA 20.02.2013r.

W tym dniu rozegrano takie konkurencje jak:

– wyścigi rzędów: sprint na łyżwach, slalom na łyżwach, slalom prowadząc krążek do hokeja, test wytrzymałości

– lepienie bałwana

-bitwa na śnieżki

– hokej na lodzie

Poniżej fotorelacja z dzisiejszego dnia

„>Czwartek 21.02.2013r.

W tym dniu po raz ostatni odbyły się za zajęcia w ramach ferii 2013 na świeżym powietrzu(lodowisko). Rozegrano takie konkurencje jak:

– Wyścigi rzędów

– Slalom zakończony strzałem na bramkę

-Sprint

-Slalom prowadząc krążek do hokeja

-Wyścigi rydwanów

– Hokej na lodzie

– Slalom zakończony strzałem na bramkę

1 miejsce: Dawid Gil

2 miejsce: Sebastian Ślepaczuk

3 miejsce:Eliza Frankiewicz

4 miejsce:Dominika Gazda

5 miejsce:Patryk Paćkowski

6 miejsce:Ola Zapalska

7 miejsce:Patryk Jamrosz

8 miejsce:Magdalena Świądeki

9 miejsce:Jakub Kalinowski

10 miejsce:Agata Kalinowskai

11miejsce:Dominika Gil

12 miejsce:Ilona Surdacka

13 miejsce:Beata Kalinowskai

14 miejsce:Kinga Kalinowska

-Sprint na łyżwach

1 miejsce: Sebastian Ślepaczuk

2 miejsce:Dawid Gil

3 miejsce:Eliza Frankiewicz

4 miejsce:Dominika Gil

5 miejsce:Ilona Surdacka

6 miejsce:Patryk Jamrosz

7 miejsce:Kinga Kalinowska

8 miejsce:Beata Kalinowskai

9 miejsce:Patryk Paćkowski

10 miejsce:Agata Kalinowska

11miejsce:Dominika Gazdal

12 miejsce:Jakub Kalinowsk

13 miejsce:Ola Zapalska

14 miejsce:Magdalena Świądek

-Slalom prowadząc krążek do hokeja

1 miejsce:Dawid Gil

2 miejsce:Patryk Jamrosz

3 miejsce:Eliza Frankiewicz

4 miejsce:Sebastian Ślepaczuk:

5 miejsce:Patryk Paćkowski

6 miejsce:Jakub Kalinowsk

7 miejsce:Kinga Kalinowska

8 miejsce:Dominika Gazda

9 miejsce:Ilona Surdacka

10 miejsce:Agata Kalinowska

11miejsce:Dominika Gil

12 miejsce:Beata Kalinowska

13 miejsce:Ola Zapalska

14 miejsce:Magdalena Świądek

Wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki

Poniżej fotorelacja z dzisiejszego dnia

Piątek 22.02.2013r.

Ostatni dzień ferii spędziliśmy na basenie MOSiR w Kraśniku:

W tym dniu odbyły się takie konkurencje jak:

– mecz piłki wodnej

– łowienie rybek

-Wyławianie skarbów

Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach organizowanych przez MOSiR otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy, dodatkowo każdy uczestnik otrzymał słodki upominek.