Ferie na ORLIKACH 2012
30.01.2012 – 10.02.2012

Pomimo bogatej oferty sportowej na Orlikach nie udało się przeprowadzić wszystkich wcześniej zaplanowanych imprez. Powodem rezygnacji z części imprez był zbyt duży mróz, dlatego z powodów bezpieczeństwa zdecydowano się najpierw przełożyć, a później odwołać część imprez.

ORLIK PIASKI

10 lutego rozegrano Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. W turnieju wzięły udział dwa zespoły:

-FC SZLACHTA

-FC WIETNAM

Zagrano 2x20min. Mecz był bardzo wyrównany, do przerwy prowadził zespół FC SZLACHTA 5:3. Po zmianie stron FC WIETNAM rzucił się do odrabiania strat, jednak zespół FC SZLACHTA grał bardzo rozważnie i nie dał wyrwać sobie zwycięstwa. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny FC SZLACHTA, która pokonała FC WIETNAM 9:8.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także każdy dodatkowo został obdarowany słodkim upominkiem.

ORLIK przy SP 1

W Turnieju Piłki Nożnej wzięło udział 8 zespołów. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. Rozegrano siedem spotkań. W turnieju wzięło udział 63 zawodników.

Drużyny które wzięły udział w zawodach:

-Wirujące Naleśniki

-Dziki Agrest

-Wlej se wlej

-Funkcja kwadratowa

-Playboy’s

-Junior’s

-FC Kraśnik

-AS Korona

Wyniki rundy wstępnej:

Dziki Agrest – Wlej se wlej 3:1

FC Kraśnik – Wirujące Naleśniki 1:3

Playboy’s – Junior’s 2:0

AS Korona – Funkcja kwadratowa 3:2

Półfinały

Dziki Agrest – Wirujące Naleśniki 0:2

Playboy’s – AS Korona 3:2

FINAŁ

Wirujące Naleśniki – Playboy’s 0:2

Orlik przy SP 5

06.02.12r Turniej Mini Hokeja W pierwotnym planie zawody miały się odbyć na boisku Orlik, ale mroźna pogoda zmusił organizatorów do zmiany planów. Turniej odbył się dzięki uprzejmości dyrekcji PSP nr 5 w Sali gimnastycznej tej szkoły. Na zawodach stawiło się 13 uczestników ze szkoły podstawoweji. Cztery drużyny składające się 3 zawodników ( w najmłodszej ekipie 4) zagrały systemem każdy z każdym. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

tabela końcowa

2)

07.02.12r Runda eliminacyjna – piłka nożna (kat szkoła podstawowa) Do turnieju podchodziliśmy dwa razy, pierwszy termin to duży mróz i na zawodach pojawiła się tylko jedna drużyna. W drugim terminie było troszkę lepiej i w eliminacjach zagrało dwie ekipy z dzielnicy fabrycznej. Były to Hardkorzy i Stella. Wynik eliminacji to 4-2 dla Hardkorów. Do finałów miejskich awans uzyskały oba składy.

3)

09.02.12r Wielki Finał Dzielnic –piłka nożna

Na starcie stanęło trzy drużyny, które zagrały systemem każdy z każdym. Hardkorzy, Kokosanki oraz Stella to właśnie te ekipy walczyły o miano najlepszej drużyny miejskiej. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

tabela końcowa

Oprócz nagród zespołowych indywidualne wyróżnienia otrzymali:

Najlepszy zawodnik turnieju: Emil Zieliński (Hardkorzy)

Najlepszy Bramkarz: Kasperek (Kokosanki)